KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433537
nr 1243 3537
signerad. Cederholm, Fåglar. Olja på duk, 67x59
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:45:17
150 kr